Menu
Your Cart

Elektrības projektēšana

Iekšējie tīkli

Kompānija Laba māja Latvijā piedāvā visa veida iekšējo tīklu tehniskos projektus - privātmāju elektroapgādes tīklu izbūvei vai rekonstrukcijai, liela apjoma industriālo un sabiedrisko ēku elektriskajām instalācijām, un visa veida iekštelpu un teritoriju apgaismojumam.

Iekšējie tīkli - elektroapgādes tehnisko projektu izstrādāšana, vadoties pēc pasūtītāja vēlmēm un norādījumiem. Visbiežāk tie ir ēku iekšējo elektroinstalāciju, teritoriju apgaismošanas un elektrifikācijas un zibensaizsardzības tehniskie projekti.

Ārējie tīkli

Kompānija Laba māja Latvijā piedāvā visa veida ārējo tīklu tehniskos projektus - no vienkāršiem privātmāju pieslēgumiem līdz sarežģītām un apjomīgām vidēja un zema sprieguma elektroapgādes tīklu un elektroietaišu rekonstrukcijām.

Ārējie tīkli - elektroapgādes tehnisko projektu izstrādāšana, ievērojot AS „Sadales tīkls” tehniskos noteikumus.  Parasti tas ir jauns elektropieslēgums, lai kļūtu par AS „Latvenergo” klientu.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.