Menu
Your Cart

Gāzes projektēšana

Gāzes apkure -  viens no drošākajiem un lētākajiem privātmājas, kotedžas un citu ēku apsildīšanas veidiem. Pieprasījuma pieaugums pēc gāzes apkures  ir  skaidrojams ar zemajām dabasgāzes izmaksām. Izmantojot dabasgāzi apkures katlam, tiek nodrošināta komfortabla dzīvošana gada aukstajā laikā un samazināti izdevumi.

Gāzes apkures ierīkošana sākas ar apkures sistēmas projektēšanu. Izstrādātais projekts  ietver informāciju par apkures aprīkojuma komplektāciju un gāzes katla, apkures radiatoru, cauruļvadu izvietojuma detalizētu plānu. Tas ļauj samazināt gāzes patēriņu un kopējo gāzes apkures sistēmas ierīkošanas cenu. 

Gāzes katla un apkures radiatoru modeļa izvēle ir atkarīga no siltuma patēriņa un individuālām ēkas, mājas vai dzīvokļa telpu īpašībām.

Gāzes apkures priekšrocības:

- Dabasgāze ir ekoloģiski vistīrākais degvielas veids. Atsevišķos Latvijas reģionos ar dabasgāzi  konkurē malka, kūdra un ogles, taču tās nenodrošina līdzvērtīgu komfortu un degšanas laikā tās izdala atmosfērā vairāk kaitīgo vielu.
- Gāzes katli ar atmosfēras degli ir visekonomiskākie, to darbība ir salīdzinoši klusāka , un tos  izmanto privātmāju un kotedžu apkurei.
- Mūsdienu iekārtas ir darbināmas ar tālvadības pulti, kas ļauj uzturēt noteiktu gaisa un ūdens temperatūru pat tad, ja īpašnieka nav mājās.
- Gāzes apkures sistēmas mājā vai dzīvoklī nodrošina ne tikai apkuri, bet arī karsto ūdeni. Šādu funkciju  lieliski pilda divkontūru gāzes katli.
- Zemais piemaisījumu  līmenis dabasgāzē ļauj retāk veikt degšanas kameras tīrīšanu un samazināt ekspluatācijas izdevumus.

Gāzes apkures sistēmas uzstādīšana ir sarežģīts, atbildīgs un bīstams uzdevums Šāda darba veikšanai  nepieciešama profesionāla pieredze un zināšanas.

Kompānijas Labā māja Latvija projektētāji izstrādās  gāzes apkures sistēmas tehnisko projektu mājai, dzīvoklim vai citām telpām. Projektā būs ievērotas jūsu prasības, arhitektūras-celtniecības rasējumi un būvniecības normas. Jūs saņemsiet gatavu projektu ar labāko risinājumu un nepārmaksāsiet par liekās gāzes lietošanu.

Mūsu montāžas darbinieki veiks apkures sistēmas uzstādīšanu un hidrauliskos mēģinājumus ar nepieciešamiem regulējumiem. Nepieciešamības gadījumā  veiksim apkures aprīkojuma modernizāciju un maiņu. Visiem darbiem izsniedzam  garantiju.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.