Menu
Your Cart

Individuālā projektēšana

Ja jūs esat izskatījis neskaitāmus tipveida projektus, bet neviens no tiem neatbilst jūsu prasībām, tad ir vērts pievērst uzmanību mūsdienu individuālās projektēšanas iespējām. Visus māju projektus mēs izstrādājam, ņemot vērā klienta vēlmes un prasības, katra klienta dzīvesveidu. Katrs projekts atspoguļo tā īpašnieka individualitāti, viņa izpratni par arhitektūru. Individuālās projektēšanas priekšrocības attiecībā pret tipveida projektiem:

1. Individuāls mājas projekts padarīs jūsu māju unikālu.

2. Daudzveidīgas iespējas telpu plānošanā un izvietojumā, iekārtu izvietošanā, kā arī precīzs platības aprēķins, ievērojot klienta prasības, padara māju maksimāli ērtu dzīvošanai.

3. Ekonomiski pamatots un precīzs pamatu aprēķins, ņemot vērā vietas ģeoloģiskās īpašības  un zemesgabala īpatnības, ļauj plānot teritorijas labiekārtošanu.

4. Mājas pareiza  novietošana uz zemesgabala ir efektīvas telpu insolācijas pamatā.

5. Sienu, jumta un ārējās apdares materiālu izvēle, ņemot vērā pasūtītāja finansiālās un estētiskās prasības.

6. Atkarībā no pasūtītāja vēlmēm, projektos izmantojam vairākus dekorēšanas variantus un dažādus arhitektūras stilus (klasika, baroks, Viktorijas stils).

Tomēr vissvarīgākā priekšrocība, pasūtot individuālu mājas projektu uzņēmumā "LABAMĀJA”, ir reāls būvniecības izmaksu ietaupījums. Tā kā projektā ir iekļauti visi būvniecības materiāli un konstrukcijas, ir aprēķināts būvniecības budžets, montāžas darbu izmaksas, pasūtītājam ir iespēja racionāli izmantot savus finanšu resursus.

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.