Menu
Your Cart

Kotedžu celtniecība

Kompānija LABAMĀJA nodarbojas ar māju būvniecību „līdz mājas atslēgai”, izmantojot plaša spektra būvmateriālu klāstu.

Mūsu komanda vieno  pieredzējušus, augsti kvalificētus savas jomas profesionāļus, līdz ar to mēs varam garantēt tehnoloģiju atbilstību, strādājot ar dažādiem būvniecības materiāliem. Visu mūsu māju būvniecībā ir izmantoti ekoloģiski materiāli, kas atbilst spēkā esošajiem kvalitātes standartiem.

Pasūtot mājas būvniecību kompānijā Labā māja Latvija, jūs iegūsiet:                                                            

Mūsu sadarbības pamatā ir līgums, kurā tiek atrunāti visi termiņi un cenas, kas paliek nemainīgi līdz visu darbu pabeigšanas brīdim. Parakstot līgumu, jūs varat būt pārliecināti, ka papildus līgumā minētajām izmaksām jums nekas nebūs jāmaksā. Turklāt, jūs vienmēr zināsiet, kad un kādā stadijā norit būvniecības darbi.

Tā kā mēs sadarbojamies ar vadošajiem materiālu piegādātājiem, mūsu cenām ir labākā cenas un kvalitātes attiecība. Katrs mūsu klients saņem individuālu pieeju un personīgo menedžeri, kurš vienmēr seko, kā notiek mājas celtniecība, un jebkurā brīdī ir gatavs sniegt jums konsultāciju. Arī jūs varat piedalīties materiālu izvēlē, kā arī regulāri apmeklēt būvniecības objektu tā celšanas stadijā.

Mājas būvniecību veic saskaņā ar jūsu individuālo vai jebkuru citu gatavu projektu, kuru mēs varam pielāgot atbilstoši  jūsu  vajadzībām un prasībām. 

Mēs veicam visus projektēšanas darbus, komunikāciju pieslēgšanu un uzstādīšanu (ūdens apgāde, kanalizācija, elektrība, gāze, apkure), kā arī tehnisko nosacījumu saņemšanu.

Mūsu veiktajiem darbiem un izmantotajiem materiāliem mēs dodam garantijas termiņu līdz 10 gadiem.  

Sadarbībā ar mūsu partneriem - bankām, mēs palīdzēsim  nokārtot hipotekāro kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem. 

Mēs bezmaksas palīdzēsim atrast Jums piemērotu apbūves gabalu mājas celtniecībai.

Veicam mājas apdares darbus.

Papildus varam Jums ierīkot baseinu, uzstādīt tehniku un mēbeles, nodrošināt ainavu arhitekta pakalpojumus, izstrādāt interjera dizainu un to realizēt.

 

      

 

      

 

      

 

      

 

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.