Menu
Your Cart

Par mums

2014. gadā kompānija LABAMĀJA sekmīgi nokārtoja sertifikācijas auditu par atbilstību kvalitātes vadības sistēmas starptautiskā standarta prasībām ISO 90001: 2015, vides vadības sistēmas starptautiskā standarta prasībām ISO 14001:2015,  darba drošības un arodveselības aizsardzības starptautiskā standarta prasībām ISO 45001:2018:

1. Vides pārvāldības sistēmas atbilstība ISO 14001:2015
2. Arodveselības un darba drošības atbilstība ISO 45001:2018
3. Kvalitātes vadības sistēmas atbilstība ISO 90001:2015
 
Sertifikācijas sfēra: Būvniecības un Arhitektūras darbi/pakalpojumi, t.sk:
Būvniecības veidi: jauna būvniecība; rekonstrukcijas; renovācija; restaurācija; nojaukšana.
Arhitektūra: ēku konstrukciju projektēšana; ceļu projektēšana; tiltu projektēšana; telekomunikāciju sistēmu un tīklu projektēšana; meliorācijas sistēmu projektēšana; upju hidrotehnisko būvju projektēšana; ūdensapgādes un kanalizācijas projektēšana; siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektēšana; aukstumsistēmu projektēšana; lietotāju gāzes apgādes sistēmu projektēšana.

IVS politikas pamatprincipi.

SIA “Labā māja Latvija” uzņemas pilnu atbildību par uzņēmuma ietekmi uz vidi, kā arī uzņēmums apņemas rūpēties par dabas saudzēšanu un piesārņojuma samazināšanu un novēršanu. Lai nodrošinātu darba drošību un darbinieku veselības aizsardzību darbā, apņemamies nodrošināt veselībai un drošībai piemērotu darba vidi, tai skaitā ievainojuma, traumu un slikta veselības stāvokļa novēršanu. Apzināties un izpildīt Latvijas Republikas un Eiropas Savienības vides aizsardzības, darba aizsardzības normatīvo aktu un citas prasības, kas uzņēmumam ir saistošas un attiecināmas uz vides, darba aizsardzības sistēmu, t.sk. būtiskajiem vides aspektiem un darba vides riskiem (briesmām). Nepārtraukti pilnveidot ieviesto kvalitātes, vides un darba aizsardzības sistēmu, kā arī uzlabot vadības sistēmas efektivitāti un ievērot tajā noteiktās prasības.

SIA "Labā māja Latvija" ir viens no vadošiem uzņēmumiem Latvijas tirgū, kas nodarbojas ar privātmāju ciematu attīstību, ceļu, māju, ārējo tīklu projektu izstrādi un privātmāju būvniecību.

Šobrīd mūsu kompāniju grupai pieder 10 privātmāju ciemati, kas ir dažādās attīstības stadijās. Privātmāju ciemati atrodas Rīgā un Rīgas rajonos. Tuvāko divu gadu laikā tiks uzsākta vēl 6 privātmāju ciematu attīstība.  

Pieredze rāda, ka kompleksa pieeja darbam sniedz vislabākos rezultātus. Esam izveidojuši pieredzējušu un profesionālu speciālistu komandu, varam Jums piedāvāt pilnu būvniecības pakalpojumu klāstu:

Palīdzība zemes īpašuma iegādē; individuāla mājas projekta izstrāde; tāmes sastādīšana; topogrāfisko un ģeotehnisko uzmērījumu veikšana; mērīšanas un novērtēšanas darbi; eksistējošas ēkas demontāža; zemes sagatavošanas darbi; pamatu izbūve; konstrukciju montāža; logu, durvju  un grīdu uzstādīšana; jumta montāža; kanalizācijas ierīkošana; komunikāciju ievilkšana; fasādes darbi; mājas siltināšana; iekšējie un ārējie apdares darbi; teritorijas labiekārtošana.

Esam izvēlējušies kompleksu pieeju darbam, jo rūpējamies par mūsu pasūtītāja laiku un līdzekļiem. Uzticot visus ar ēkas būvniecību saistītos darbus vienam izpildītājam, jūs saņemsiet vēlamo rezultātu ātrāk, ērtāk un arī ievērojami lētāk. Gadu gaitā esam izveidojoši ciešu sadarbību ar būvmateriālu ražotājiem, kas padara mūsu būvētās mūra ēkas cenas ziņā līdzvērtīgas koka karkasa mājām.

Viena no būtiskākajām īpašībām, ko novērtē mūsu klienti, ir individuāla pieeja. Ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības, LABAMĀJA projektētāju komanda izveidos ēku, kas pilnībā atbilst jūsu priekšstatiem par komfortu un estētiku. Cienot jūsu laiku, esam radījuši plašu gatavo māju projektu klāstu, kurus varam mainīt un pilnveidot, pielāgojot tos jūsu prasībām. 

LABAMĀJA augsti vērtē savu reputāciju un atbildīgi pilda tai uzticētos uzdevumus, palīdzot katram klientam iziet ceļu no sapņa līdz savas mājas atslēgai.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.